Posiadamy generatory wyposażone w mechaniczny wyciąg ozonu z pomieszczeń pozbawionych okien, wentylacji czy z tzw. ślepych pomieszczeń. Ma to wpływ na szybsze udostępnienie lokali i wnętrz po zakończeniu ozonowania oraz na komfort i bezpieczeństwo ich ponownego użytkowania. Istnieje możliwość ozonowania kilku oddzielnych pomieszczeń jednocześnie w tym samym czasie, wpływa to na krótszy czas wizyty serwisu.

Problemy jak: grzyb, pleśń, bardzo uciążliwe zapachy, nie są standardową dezynfekcją. Wymagają wydłużonego czasu pracy ozonatorów co przekłada się na oczekiwany wynik zabiegu. Wartość takiej usługi obliczana jest indywidualnie dla każdego problemu, przy minimalnym stężeniu ozonu - 10ppm.

Na Państwa życzenie, do rachunku dołączymy Certyfikat Ozonowania

Ozonowanie pomieszczeń i lokali - ceny brutto dla standardowej dezynfekcji ( eliminacja wirusów, bakterii, alergenów, roztoczy i ich odchodów oraz innych drobnoustrojów, eliminacja toksycznych związków poremontowych) przy stężeniu min 5ppm. Gdzie kubatura pojedynczego pomieszczenia nie przekracza 100m³.

Suma lokali i wnętrz do 100m³  -  3.50zł/m³

Suma lokali i wnętrz od 100m³  -  2.80zł/m³

Przy dużej ilości (m³) oraz regularnych zleceniach -  regularne rabaty

Pomieszczenia pojedyncze z kubaturą ponad 90m³ oraz bardzo długie korytarze lub pomieszczenia z wysokim stropem ( stare kamienice , hale , magazyny, duże sale itd.. ) - ceny do indywidualnej wyceny

Samochody osobowe - kabina wraz z klimatyzacją  - 90zł cały zabieg

Autobusy, busy, autokary, kampery, transport medyczny - kabina+przestrzeń dla pasażerów wraz z klimatyzacją  -   od 180zł cały zabieg

Pomieszczenia transportu żywności i zwierząt - min 8ppm - do uzgodnienia.

Zbiorniki zamknięte  jak : tanki na produkty spożywcze , cysterny do transportu pożywienia płynnego, ciągi i magistrale zamknięte do transportu produktów spożywczych itp. Do indywidualnej wyceny.

Dezynfekcja i dezodoryzacja sprzętu sportowego i pomieszczeń dla sportowców jak szatnie, pomieszczenia na sprzęt itp... - Ceny według tabeli powyżej .

Biorąc pod uwagę specyfikę działalności wielu firm i instytucji, których czas pracy uniemożliwia przeprowadzenie zabiegu ozonowania w godzinach dziennych ( gastronomia, oświata itp) firma OZONEKO wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom wykona wszelkie prace dezynfekcyjne w czasie nocnym, lub innym - odpowiednim dla Państwa.

 

 
Informacje